Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

LAST MINUTE - poprvé budou dražší!

Aktuality
LAST MINUTE - poprvé budou dražší!

LAST MINUTE - poprvé budou dražší!

26.4.2016

Novinkou letošního roku je zdražování nabídek last minute. Pokud tedy čekáte na nákup dvolené na poslední chvili, doporučujeme přečíst si tento článek.

 

Čedok kvůli zdražení hotelů ve Středomoří

 

zvyšuje ceny zájezdů

Hotely v řadě evropských destinací u Středozemního moře začínají kvůli naplněnosti kapacit výrazně zdražovat, cestovní kancelář Čedok tak od 1. května zvýší ceny letních zájezdů v některých termínech v průměru o čtyři procenta. V rozhovoru s ČTK to řekl generální ředitel společnosti Radek Drechsler.
Více se dočtete ZDE.

Z vlastní zkušenosti prodávaných zájezdů, můžeme potvrdit vyprodanost na Kanárských ostrovech, Španělsku, Bulharsku, oblíbených míst Řecka.

Jelikož se specializujeme i na zájezdy německých, rakouských, slovenských a nově i polských CK, můžeme Vám najít další varianty od těchto CK.

Pokud se někdo chystá např. do Chorvatska nebo Itálie vlastním autem a chce si ubytování zajistit na místě, tak vzhledem k vyprodanosti apartmánů, doporučujeme zajistit si ubytování co nejdříve předem (přehledný výběr ubytování v Chorvatsku najdete vpravo na hlavní stránce ASSIST www.i-assist.cz "Chorvatsko 2016").

Přejeme Vám krásný den a těšíme se na Vaší návštěvu

 

Roman Klihavec a celý ASSIST tým

Přidejte si nás na Facebooku nebo se přihlaste k odběru novinek na www.i-assist.cz a budete mít veškeré novinky a výhodné nabídky jako na dlani :-)