Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Aktuální informace ze Sardinie

Aktuality
Aktuální informace ze Sardinie

Aktuální informace ze Sardinie

5.4.2016

Sardinie jistě patří k těm nejlákavějším evropským destinacím. Pyšní se nádhernou přírodou, tajemnou historií, velmi čistým mořem a bělostnými plážemi připomínající Karibik.

Pojďme se podívat, jaká je aktuální situace přímo na Sardinii.

Uprchlické téma se nyní týká téměř každé země, zrovna tak i Sardinie. Uprchlíci se na Sardinii vyloďují spíše ojediněle, a to v jižní části ostrova v Cagliari. Většina uprchlických táborů se nachází právě v okolí tohoto města. Zde se migrantům dostává od vládních i nevládních organizací maximální péče, aby běžný život a krásná atmosféra ostrova nebyly nijak dotčeny.

Dle vyjádření sardinské kanceláře pro turismus v Oristanu - Ufficio Turismo Provincia di Oristano, život na Sardinii plyne stále svým zaběhnutým tempem a běžný člověk si nevšimne žádné změny. Ve městech i letoviscích vládne stále stejný klid a horší bezpečnostní situace se není třeba obávat.

Ubytování a zájezdy naleznete ZDE.