Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Aktuální informace - uprchlíci v Řecku

Aktuality
Aktuální informace - uprchlíci v Řecku

Aktuální informace - uprchlíci v Řecku

8.3.2016

Vážení zákazníci, milí přátelé,

v souvislosti s migrační krizí denně slyšíme o situaci s uprchlíky v Idomeni. Jedná se o hraniční přechod s Makedonií, který se nachází na severu Řecka. Tento hraniční přechod je daleko od turistických letovisek, téměř 600 km na sever od Athén a více než 100 km od letiště v Thessaloniki.

Řecko je členité a veliké, takže současný stav na jednom hraničním přechodu rozhodně neovlivňuje turistických ruch na drtivé většině řeckého území. Na oblíbených ostrovech jako jsou Kréta, Rhodos nebo kykladské a jónské ostrovy Zakynthos, Korfu, Kefalonia, v oblasti Chalkidiki a Olympské riviéry se uprchlíci vůbec nevyskytují. Podmínky jsou zde pro turisty naprosto stejné, jako v předchozích letech.

Pokud budete mít obavu s výběrem Vaší dovolené, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám poskytneme aktuální informace a doporučíme nejvýhodnější zájezd.

Těšíme se na Vás.

 

Za celý ASSIST tým Roman Klihavec