Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Travel Service omezil občerstvení zdarma

Aktuality
Travel Service omezil občerstvení zdarma

Travel Service omezil občerstvení zdarma

1.6.2015

 

Dobrý den,

vzhledem k zásadní změně poskytování občerstvení na letech se společností Travel Service/SmartWings od 1. 6.2015 si dovolujeme na tyto změny upozornit.

Rozsah občerstvení na palubách letadel je plně v kompetenci letecké společnosti, nikoliv cestovní kanceláře.

SNACK
S leteckou společností Travel Service/SmartWings  je od 1.6. zajištěno občerstvení v podobě lehké bagety a nealko nápoje. Další občerstvení si budou moci klienti na palubě zakoupit.
Snack = (bageta + 1 nealko nápoj) se týká letů: Korfu, Kos, Heraklion, Chania, Rhodos, Santorini, Kalamata, Karpathos, Lefkada, Soluň (Chalkidiki), Zakynthos, Kefalonia, Chios, Thassos, Lesvos, Samos,   Ibiza, Turecko (AYT, BJV, DLM), Tirana, Gerona, Menorca, Bulharsko, Moskva, Tunisko, Djerba.

BUY ON BOARD
Na vybraných letech Travel Service/SmartWings je poskytován pouze servis Buy on Board, tzn.  občerstvení na palubě je za příplatek a klienti si mohou vybrat dle aktuální nabídky uvedené v palubním magazínu, který je na palubách letadel k dispozici.
Buy on  Board se týká  těchto letů: Paříž, Řím, Barcelona, Catania, Olbia, Malta, Split, Valencie, Neapol, Cagliari. 

MEAL
Na vybraných  letech Travel Service/SmartWings je od 1.6. zajištěno občerstvení v podobě jednoho teplého jídla a nealko nápoje. Další občerstvení si budou moci klienti na palubě zakoupit.
Meal  (teplé jídlo + 1 nealko nápoj) se týká těchto letů: Malaga, Almería, Faro, Mallorca, Larnaca, Madeira, Dubai, Kanárské ostrovy, Egypt (HRG, SSH, RMF), Kapverdy.

 

V příloze přikládáme ceník občerstvení, které lze na palubách zakoupit (může být aktualizován).

Samozřejmě můžete s naší cestovní agenturou vybírat zájezdy s lety od jiných společností nebo přímo od německých a rakouských cestovních kanceláří.