Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Aktuality
Do SAE bez VÍZA

Do SAE bez VÍZA

5.3.2014

Ministerstvo zahraničních věcí Spojených arabských emirátů (dále SAE) dne 5. 3. 2014 oficiálně zveřejnilo informaci, že s platností od 22. 3.2014 je zrušena vízová povinnost pro občany 13 zemí EU, včetně České republiky. Bezvízový režim se nevztahuje na služební a diplomatické pasy. Podmínkou bezvízového vstupu je platný cestovní doklad s minimální platností 6 měsíců ode dne vstupu na území SAE. Po příletu/na hranici je zdarma uděleno do pasu tzv. „visa upon arrival“, tj. razítko opravňující držitele k pobytu v délce max. 30 dnů, které lze za poplatek prodloužit u emirátských imigračních orgánů o dalších 30 dnů. 

Pro cestu do Spojených arabských emirátů nyní postačí pouze platný cestovní pas :-)
Věříme, že tento krok přispěje k výraznému nárůstu cest do Spojených arabských emirátů mezi českými turisty. Zrušení poplatku za víza klientům ušetří nemalé peníze a výrazně tak zatraktivní zájezdy do Emirátů.

Tipy na zájezdy naleznete ZDE.